Pompy ciepła Śląsk i Małopolska. Odwierty i studnie Małopolska.

Firma "Kavet" od 1998 roku oferuje kompleksowe wykonanie systemu grzewczego (kotłownia w oparciu o pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe, przygotowanie CWU, kolektor poziomy, pionowy, kolektory słoneczne).

Firma zajmuje się również odwiertami kolektorów pionowych na podstawie projektu oraz stanu faktycznego, zapewniamy również projekt geologiczny na wykonanie odwiertów.

Pompy ciepła Śląsk i Małopolska. Odwierty i studnie Małopolska.Wykonujemy studnie głębinowe.

Posiadamy własny park maszynowy:
  • WIERTNICA
  • MINIKOPARKA
  • KOPARKO-ŁADOWARKA

FOTOWOLTAIKA
darmowe, czyste ciepło i prąd

Słońce to nie tylko darmowe i czyste ciepło ale również prąd. Słoneczne systemy zasilania czyli ogniwa fotowoltaiczne, potocznie nazywane bateriami słonecznymi lub panelami słonecznymi to nic innego jak urządzenia przetwarzające światło słoneczne bezpośrednio na energię elektryczną. Ogniwa fotowoltaiczne mogą służyć dowolnym celom wymagającym dostarczenia energii elektrycznej. Tak więc można zasilać oświetlenie, ogrzewanie, pompy, lodówki, silniki elektryczne, żelazka, radioodbiorniki lub nadmiar energi sprzedawac najbliższej jednostce energetycznej.

darmowe, czyste ciepło i prądOgniwa fotowoltaiczne

darmowe, czyste ciepło i prąd

Plusem ogniw fotowolticznych jest to że generują również energie elektryczna w pochmurne dni, jak również gdy słońce nie pada prostopadle na panel. Dzieje się tak, ponieważ ogniwo fotowoltaiczne ma szeroki kąt przyjmowania energii świetlnej. Zachmurzenie jest w stanie obniżyć mniej więcej do 10% sprawność ogniw.

darmowe, czyste ciepło i prądOgniwa fotowoltaiczne

darmowe, czyste ciepło i prądOgniwa fotowoltaiczne na dachu domu


O firmie Pompy ciepła Kolektory słoneczne Kontakt


Strona kojarzona ze słowami:
Pompy ciepła Śląsk, Odwierty Małopolska, studnie Małopolska, Pompy ciepła Małopolska